1.a osztály – Szeghyné Pap Piroska 2022/2023. tanév | |
1. | Agyagási Nóra Amina |
2. | Ambrus Alexa |
3. | Antal Eszter Csilla |
4. | Csizmadia Csenge Anna |
5. | Csonka Áron |
6. | Csonkics Áron |
7. | Dreska Laura |
8. | Géringer Gergő |
9. | Góczán Marcell László |
10. | Johnson Adesuwa Liliána |
11. | Keller Korinna |
12. | Kocsis Virág |
13. | Kovács Szofia |
14. | Lakatos Zafira |
15. | Lendvai Dorka Regina |
16. | Lihtej Bella Viktória |
17. | Magilniczki Zoé Sára |
18. | Makkai Hanna |
19. | Makkai Noel István |
20. | Nagy Zalán |
21. | Osváth Milán |
22. | Rácz Derila |
23. | Rigó Péter Benjámin |
24. | Stumpf Laura |
25. | Sztojka Vanessza Ramóna |
26. | Tarcsa Sára |
27. | Tilinger Annabella |
28. | Tóth Angéla Éva |
29. | Tóth Viktor Olivér |
2.a osztály – Hadnagy Andrea 2022/2023. tanév | |
1. | Baloh Dóra |
2. | Danó Csenge |
3. | Davidich Zsolt |
4. | Filotás Gábor Kevin |
5. | Galamb Boldizsár |
6. | Góczán Gergő Ferenc |
7. | Hufnágel Maja |
8. | Jámbor Bence |
9. | Janus Dzsesszika |
10. | Johnson Omoruwa Mirella |
11. | Kolczer Izabella Lili |
12. | Kovács Laura Hanna |
13. | Lánczos Lara |
14. | Magáriusz Milán |
15. | Magilniczki Hanna Lili |
16. | Malom Hunor Kende |
17. | Nagy Fanni |
18. | Nemes Dorina |
19. | Petrik Babett |
20. | Repka Márton Mihály |
21. | Simon Lilien |
22. | Száva Zétény |
23. | Topa Bianka |
24. | Tóth Rozália Anna |
25. | Varga Kristóf |
26. | Verebes Máté |
27. | Vida Bence Dániel |
28. | Visnyei Zoltán János |
3.a osztály – Skodáné Kohán Csilla 2022/2023. tanév | |
1. | Antal Orsolya Éva |
2. | Arguelle Sámuel Kálmán |
3. | Baloh Anna |
4. | Davidich Maximiliano |
5. | Egyed Bulcsú |
6. | Faddi Krisztián |
7. | Góczán Boglárka |
8. | Kiss Miklós |
9. | Krisztián Zsófia |
10. | Magilniczki Sándor |
11. | Rácz Dzsenifer |
12. | Schweighardt Gergő |
13. | Winkler Laura |
14. | Zsigus Lilla |
3.b osztály – Nochtáné Czintula Éva 2022/2023. tanév | |
1. | Abos Ábel |
2. | Borostyán Hanna |
3. | Dezső Dániel |
4. | Fürész Fanni |
5. | Horváth Tamara |
6. | Jurecska Rafael |
7. | Kovács Lilien |
8. | Kovács Olivér |
9. | Osváth Noel |
10. | Rigó Lili |
11. | Szabó Zorka |
12. | Szántó Zoé |
13. | Takács Hanna |
14. | Tarr Tamás |
15. | Urbán Kristóf |
16. | Wurczinger Levente |
17. | Zsadányi Zsombor |
18. | Zsargó Elizabet |
4.a osztály – Horváthné Bagócsi Tímea 2022/2023. tanév | |
1. | Bognár Lili |
2. | Farkas Rómeó |
3. | Gulyás Kitti Adél |
4. | Hollósi Parik Péter |
5. | Huszár Réka |
6. | Iluc-Rat Dávid |
7. | Jassó Milán András |
8. | Kalányos Tamás |
9. | Kiss Sándor |
10. | Kókai Mária Regina |
11. | Kókai Richárd László |
12. | Kósa Evelin |
13. | Molnár Enikő |
14. | Nagy Balázs |
15. | Nemes Ádám |
16. | Stumpf Márk |
17. | Szabó Eduárd Zoltán |
5.a osztály – Pásztor Barnabás 2022/2023. tanév | |
1. | Bognár Ádám |
2. | Bróda Balázs |
3. | Erdei Stella |
4. | Fekete Léna |
5. | Fischer Ákos |
6. | Hadnagy Péter |
7. | Hajdú Fanni |
8. | Jáhn Noémi |
9. | Keresztes Botond |
10. | Kiss Richárd |
11. | Kocsis Kitti |
12. | Kósa Rebeka |
13. | Kozák Hunor |
14. | Lakk Zsuzsanna |
15. | Losteiner Vivien |
16. | Makó Nóra |
17. | Molnár Villő |
18. | Oláh Milán |
19. | Potesz Dorina |
20. | Spanner Viktor |
21. | Tóth Petra |
22. | Turi Krisztián |
23. | Valasek Dorina |
6.a osztály – Heller Anett 2022/2023. tanév | |
1. | Barkóczi Lorena |
2. | Bársony Gergő |
3. | Benyó Benjámin |
4. | Faddi Zoltán |
5. | Gaál Mercédesz |
6. | Gulyás Alíz |
7. | Kovács Zsófia |
8. | Molnár Botond |
9. | Rácz Nimród |
10. | Strohéber Anna |
11. | Süveges Dorina Leila |
12. | Szabó Boglárka |
13. | Szabó Roland |
14. | Szántó Zoé |
15. | Tilinger Benedek |
16. | Topa Regina |
17. | Wachtler Petra |
7.a osztály – Kántorné Fridmann Hajnalka 2022/2023. tanév | |
1. | Bátori Martin |
2. | Erdélyi Barnabás |
3. | Farkas István |
4. | Farkas Vanessza |
5. | Matuz Milán |
6. | Németh Tamás Ignác |
7. | Orosz Vanessza |
8. | Schweighardt Bence |
9. | Simon Dávid |
10. | Sütő Kálmán |
11. | Szabó Döniz |
12. | Takács Attila |
13. | Takács Dániel |
14. | Takács Péter |
15. | Varga Rebeka |
7.b osztály – Laukó Csilla 2022/2023. tanév | |
1. | Albert Milán |
2. | Bolyky Barnabás |
3. | Erdélyi Hunor |
4. | Hadnagy Tibor |
5. | Horváth Patrik |
6. | Jáhn Szabolcs |
7. | Keresztény Fruzsina |
8. | Kiss Krisztián |
9. | Kőrösi Eszter |
10. | Kun Milán |
11. | Makkai Balázs |
12. | Mező Máté Gergely |
13. | Nemes Bálint |
14. | Nyiredi Lilla |
15. | Schmidt Gábor |
16. | Szefcsik Csaba Zsolt |
17. | Zsargó Salóme |
8.a osztály – Balogh Beatrix 2022/2023. tanév | |
1. | Bagdi Boglárka |
2. | Bartus Jázmin |
3. | Davyd Mikola |
4. | Fenyvesi Ferenc Máté |
5. | Horváth Dániel |
6. | Lihtej Barbara Ágnes |
7. | Nyerges Tamara |
8. | Osváth Ábel |
9. | Pataki Flóra |
10. | Schmidt Sára |
11. | Szegi Zalán |
12. | Szabó Szonja Dorka |
13. | Tóth Áron |
14. | Zechmeister Martin |
15. | Wachtler Patrik |
8.b osztály – Kiss Sándor 2022/2023. tanév | |
1. | Baglyas Kristóf |
2. | Csonkics Erik |
3. | Dám Borbála |
4. | Gubán Dorka |
5. | Huszár Patrik |
6. | Oláh Kristóf |
7. | Orsós Zsófi |
8. | Pálinkás Botond |
9. | Pap Gergő |
10. | Polányi Petra |
11. | Rácz Alex |
12. | Rácz Edit |
13. | Sós Tamás |
14. | Szabó Vivien |