Diákok

1.a – Osztályfőnök: Mihalik Zsuzsanna
Almádi Dávid, Baranyai Léna, Bátori Martin, Dittrich Endre, Erdélyi Barnabás, Matuz Milán, Orosz Vanessza, Pisch Karina, Schweighardt Bence, Szabó Döniz, Takács Attila, Takács Dániel, Takács Péter, Varga Rebeka

1.b – Osztályfőnök: Nochtáné Czintula Éva
Albet Milán, Baga Dávid, Dreska Jázmin, Erdélyi Hunor, Hadnagy Tibor, Jáhn Szabolcs, Keresztély Fruzsina, Kőrösi Eszter, Kun Milán, Makkai Balázs, Nemes Bálint, Nyiredi Lilla, Schmidt Gábor, Szücs Konrád, Zsargó Salóme

2.a – Osztályfőnök: Horváthné Bagócsi Tímea
Baga Bence, Bagdi Boglárka, Bartus Jázmin, Beri Milán, Beri Norbert, Boros Koppány, Horváth Dániel, Horváth Lili, Komjáthi Lara, Krausz Anna, Nyerges Tamara, Osváth Ábel, Pataki Flóra, Reinodli Gréta, Schmidt Sára, Simon Luca, Szegi Zalán, Zechmeister Martin, Wachtler Patrik, Veres Zsófia

2.b – Osztályfőnök: Skodáné Kohán Csilla
Arnold Gábor, Baglyas Kristóf, Csonkics Erik, Dám Borbála, Huszár Patrik, Markó Dániel, Oláh Kristóf, Orsós Zsófi, Pálinkás Botond, Pap Gergő, Polányi Petra, Potesz Rebeka, Potesz Roland, Rácz Alex, Tóth Lilla, Sós Tamás, Szabó Vivien, Szabó Zsófia, Szabó Szonja

3.a – Osztályfőnök: Szeghyné Papp Piroska
Arnold Gábor, Baga Amanda, Baráth János, Egyed Zsombor, Farkas Alexa, Gerencsér Zoltán, Hadnagy Anikó, Janászek Kinga, Kelemen Dorottya, Kőrösi Ábel, Pallanik György, Prágai Vivien, Ruff Krisztián, Simon Alíz, Süle Adél, Sütő Milán, Szabó Kíra, Szabó Zsanett, Turi Dániel, Végh Lara, Zoboki Csongor

3.b – Osztályfőnök: Szőkéné Nochta Ildikó
Andrejkovics Ádám, Apolczer Bálint, Baranyai Kristóf, Beri Cintia, Burkódi Dávid, Fekete Ruben, Galló Eszter, Görbicz Dorottya, Kaufmann Zita, Lovasi Luca, Nagy Bence Máté, Nemes Barnabás, Paizs Gábor, Petrik Panna, Pisch Dorina, Rózsa Evelin, Sasvári Zoé, Smith Dávid, Zsargó Nátán, Zahola Anett, Vida Alexandra

4.a – Osztályfőnök: Hadnagy Andrea
Agyagási Kitti, Ambrus Márton, Ascherl Réka, Berki Tíria, Bróda Dorina, Csányi Artúr, Gerencsér Krisztián, Grell Anna Bíborka, Horváth Anna, Kaposi Réka, Kolompár Alexander, Kovács Gergő, Kovács Patrik Milán, Makkai Rebeka, Neubauer Csenge, Pálinkás Klaudia, Pálinkás Márk, Pigler Petra, Rimai Félix, Schmidt Vivien, Tarcsa Tímea

4.b – Osztályfőnök: Almádi Istvánné
Balog Keve Kurszán, Benyó Panna, Bernáth Emma, Bodó Richárd, Burkódi Zoé, Csizmadia Kíra, Fekete Sándor, Ficz Barbara, Fister Luca, Friedmann Rozi, Fürész Balázs, Helt Lili, Hohn Zalán, Kiss-Kovács Bence, Komjáthi Dániel, Lévai Kiara Vanda, Lovasi Emese, Markó Zoltán, Papp József, Sasvári Benjamin, Szabó Kata Szófia, Szkok Éva, Varga Balázs

5.a – Osztályfőnök: Palotai Réka
Barkóczi Petra, Bogdán Máté, Filotás Balázs, Krausz Imre, Magáriusz Martin, Nagy Máté Gergő, Nagy Patrícia, Papp Fanni Ilona, Pisch Bálint, Répásy Bori Janka, Som Ignác, Stadler Mónika, Sütő Rozália, Szegedi Vanessza

5.b – Osztályfőnök: Makai Zsolt
Abos Adél, Bagdi Bálint, Belegrai Ádám, Büki Viktória, Lakner Patricia, Losonczi Richárd, Oláh István, Rédei Gréta, Sasvári Roxána, Schmidt Anna, Schweighardt Dániel, Vágó Adrián, Verebes Réka, Vigh Gréta

6.a – Osztályfőnök: Rajkiné Polyák Erzsébet
Balogh Tibor, Baranyai Rebeka, Bernáth Szabolcs, Burkódi Erzsébet, Farkas Petra, Halmi Ildikó, Horváth Roland, Horváth Zoltán, Janászek Petra, Klein Bendegúz, Kozák Larissza, Losteiner Ákos, Makkai Zsófia, Máriaföldi Edina, Nemes Dorina, Potesz Levente, Simon Flóra, Sramek István, Zagyva Máté, Zechmeister Balázs, Zechmeister Vivien, Zsargó Rebeka

6.b – Osztályfőnök: Visi Szilárd
Bélecki Boglárka Kíra, Benyó Szidónia, Bognár Martin, Boros Barbara, Dudás Bálint, Gazder Roland, Hanczvikli Kitti, Hitner Sára, Hohn Hunor, Horváth Virág, Lévai Cintia, Lissek Ákos Zalán, Nagy István, Neubauer Gergő, Pataki Eszter Dóra, Schmidt Zsombor, Soós Regina, Szabó Orsolya, Szántó Ramóna, Tolnai Zsófi

7.a – Osztályfőnök: Almádi István
Dám Benedek, Farkas Ádám, Hölcz Renáta, Keresztszegi Anna, Kovács Réka, Kőrösi Péter, Makkai Kíra, Oláh József, Petrovics Dániel, Potesz Petra, Spanner Dóra, Takács Bálint, Vágó Krisztián, Varga Tamás, Vinoczai Jázmin, Vízi Roland, Winkelman Zsanett

7.b – Osztályfőnök: Balog Imre
Agyagási Ferenc, Horváth Dániel, Horváth László, Kállai Antónia, Kovács Bence, Kovács Zsolt Zoltán, Molnár Áron, Móricz András, Pigler Péter, Potesz Bendegúz, Répásy Lili Szonja, Simkó András, Tarr Krisztofer, Varga Felícia

8.a – Osztályfőnök: Sarbu Daniela
Almádi Diána, Barna Eszter, Burkódi Péter, Fülesdi Ádám, Góman Henrik, Horváth Renáta, Krisztián Dávid, Makkai Médea, Nagy Ferenc, Nagy Nikolett, Pintye Csaba Márton, Rauscher Veronika, Som István Imre, Szekszárdi Szabolcs, Török Péter, Vári József, Verebes Péter

8.b – Osztályfőnök: Gutiné Fábián Katalin
Ascherl Gábor, Belegrai Zsolt, Filotás Dávid, Fürész Bálint, Gáti Erzsébet, Gogolyák Péter, Hajnáczki Boglárka, Horváth Janka, Kauba Gergő, Kiss-Kovács Eszter, Pap Eszter, Pencz Imre Mihály, Pencz Marcell, Pencz Márta, Pocker Zalán, Simon Dániel, Stadler Noémi, Stohl Anna Gréta, Zechmeister Dávid, Zsadányi Kitti Anett