Magyarság KicsiNagykövete országos döntő

November 30-án került megrendezésre a Magyarság KicsiNagykövete többfordulós versenyének országos döntője. Fejér vármegye KicsiNagykövete Makó Nóra és KicsiAgrárAttaséja Kiss Sándor, akik iskolánk tanulói.
A döntő a Magyar Nemzeti Múzeum termeiben zajlott, ahol a gyerekek a zsűri előtt bizonyíthatták rátermettségüket, kreativitásukat, tudásukat közel 100 társukkal együtt, akik a többi vármegyét képviselték. Bár diákjaink nem nyerték el az Országos KicsiNagykövet és KicsiAgrárAttasé címet, de rengeteg új tudást, élményt szereztek. Köszönjük a KicsiNagykövet Program szervezőinek, hogy ilyen izgalmas, élménydús és színvonalas versenyen vehettek részt tanulóink.
Az eredményhirdetésen tanulóink díszoklevelet vehettek át a versenyen való részvételükért. Nagyon büszkék vagyunk rájuk!
Itt köszönjük meg a szülőknek is, hogy támogatták gyermekeiket és biztatták, segítették őket, és a döntőn való részvételüket is elősegítették!
Kategória: Egyéb | A közvetlen link.